افشای طرح میلیاردر اماراتی برای یهودی‌سازی قدس

جهان - فرازنیوز: یکی از رهبران فلسطینی در مناطق ۱۹۴۸ از طرح امارات برای کمک به صهیونیست‌ها در یهودی سازی قدس پرده برداشت.
کد مطلب: 63025| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۳:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
افشای طرح میلیاردر اماراتی برای یهودی‌سازی قدس

به گزارش فرازنیوز، شیخ کمال الخطیب از رهبران برجسته فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ از پروژه اماراتی ها برای محقق کردن برنامه های یهودی سازی رژیم صهیونیستی در قدس و در نزدیکی مسجدالاقصی خبر داد. به گفته این رهبر فلسطینی یکی از سرمایه داران اماراتی نزدیک به محمد بن زاید به شدت به دنبال خرید خانه و ساختمان در بخش قدیمی قدس است و توجه خاصی به خرید منازلی دارد که در مجاورت مسجد الاقصی واقع اند.

خطیب در ادامه افشای طرح امارات خبر داد این سرمایه دار با کمک یکی از متمولین شهر که به محمد دحلان نزدیک است به دنبال انجام این کار است اما  تا به امروز با مقاومت فلسطینیان ساکن قدس مواجه شده است.

به گفته خطیب این سرمایه دار به صاحب یکی از خانه های دیوار به دیوار مسجد الاقصی پیشنهاد خرید  منزلش را به قیمت ۵ میلیون دلار داد وحتی در مقابل مخالفت این فلسطینی تا ۲۰ میلیون دلار هم برای همان خانه قیمت را بالا برد.

رهبر فلسطینیان مناطق ۱۹۴۸ تاکید کرد گر چه مقاومت صاحب این خانه برنامه های امارتی ها را با شکست مواجه کرد اما این اقدام ما را به یاد پروژه سال ۲۰۱۴ محمد بن زاید می اندازد که به نام خود شماری از منازل مسکونی را در منطقه سلوان ووادی حلوه خریداری کرده و بعد از آن آنرا به یک موسسه شهرک سازی صهیونیستی واگذار کرد.

خطیب در پایان حاکمان سازشکار امارات را جرثومه خطرناکی در جسم امت اسلامی توصیف کرد.»

کد مطلب: 63025| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۳:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ,   March 18, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.