مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران:

نصب برچسب های نرخ جدید کرایه تاکسی ها تا پایان هفته

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران از نصب برچسب های نرخ جدید کرایه ها تا هفته جاری بر روی 80 هزار تاکسی خبر داد.
کد مطلب: 63027| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۶:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
 نصب برچسب های نرخ جدید کرایه تاکسی ها تا پایان هفته
به گزارش "فرازنیوز"  علیرضا قنادان با اشاره به اجرای نرخ جدید کرایه تاکسی ها از اولین روز هفته گذشته (12خرداد)، اظهار کرد: پس از سه ماه از شروع سال جدید نرخ کرایه تاکسی ها پس از انجام مراحل قانونی، به صورت یکپارچه اجرایی شد.

 

وی با بیان اینکه 80 هزار برچسب نرخ کرایه ٩٧ چاپ شده و در حال توزیع است، گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی ها بر روی تابلوهای خطوط تاکسیرانی لحاظ شده است و برچسب ها نیز به تدریج روی شیشه جلوی تاکسی های شهر تهران نصب خواهد شد.

 

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به افزایش 12.5 درصدی نرخ کرایه ها، افزود: نرخ های جدید به صورت سراسری در خطوطی که پرداخت الکترونیکی موبایلی (فون پی) از سال گذشته با کمک شرکت های دانش بنیان راه اندازی شده، اعمال شده است.

 

وی با اشاره به اینکه چاپ برچسب های جدید کرایه ها برای تاکسی های خطی، گردشی و ... در مسیرهای متعدد پروسه های پیچیده است، عنوان کرد: مراکز چاپ این برچسب ها در تعطیلات هفته گذشته به صورت ویژه فعالیت داشتند تا برچسب های جدید تمام تاکسی های تهران را در مدت زمان کوتاهی صادر کنند.

 

کد مطلب: 63027| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۶:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ,   March 18, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.