با اعطاء احکام دبیران کارگروه های تخصصی:

آغاز فعالیت 4 حوزه تخصصی شورایاران منطقه 20

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : احکام دبیران کارگروه های تخصصی شورایاران منطقه 20 با حضور حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، دبیر ستاد هماهنگی و اجرایی شورایارای های شورای اسلامی و شهردار منطقه 20 اعطاء و فعالیت رسمی این کارگروه ها آغاز شد.
کد مطلب: 63051| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
آغاز فعالیت 4 حوزه تخصصی شورایاران منطقه 20
به گزارش "فرازنیوز" حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در جمع شورایاران این منطقه گفت: شورایاران بهترین مرجع برای درد و دل و انتقال درخواست های مردمی هستند.
 
خلیل آبادی افزود: بهره گیری از ایده جوانان و بانوان در رفع مشکلات و معضلات راه گشا خواهد بود و شورایاران با توجه به شناختی که از محله دارند بایستی از این ظرفیت های محلی استفاده کنند.
 
وی با اشاره به لزوم استفاده از جوانان برای جبران انقطاع نسلی که پیش آمده است، افزود: تحولات اجتماعی امروز ما را مکلف می کند از نسل جدید استفاده کنیم.
 
سید احمد صفوی شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه انتخاب کارگروه های تخصصی با همراهی خوب شورایاران انجام شد، گفت: کارگروه های با هدف انسجام بخشی و بررسی تخصصی مسائل محله ای و منطقه ای و تبادل دانش بین اعضاء کارگروه جهت اتخاذ تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های شهری شکل گرفته است تا فعالیت های شهر اثرگذارتر از پیش انجام شود.
 
صفوی از زحمات هیئت رئیسه شورایارای، دبیران و اعضاء شورایارای محلات 20 گانه قدردانی کرد و گفت: تلاش همه جانبه معتمدان محلی در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان تاثیر فراوانی داشت و موجب شد روال اجرایی فعالیت ها در محلات بهبود یابد.
 
وی با اشاره به اینکه برای اولین بار نظرات شورایاران در تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران لحاظ می شود، افزود: البته فرآیند استفاده از نظرات شورایاران پیش از این نیز از سوی شهرداری منطقه 20 انجام شده بود و در دو سال گذشته برنامه اجرایی محلات با نظر شورایاران تدوین و عملیاتی شده است.
 
صفوی ادامه داد: مشارکت شورایاران منطقه 20 در تدوین برنامه اجرایی محلات 20 گانه طی دو سال گذشته موجب شد تا برای اعمال نظر در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران توانمند بشوند.
 
وی افزود: استفاده حداکثری از نخبگان، صاحب نظران، شهروندان علاقه مند و سرمایه های اجتماعی محلات در تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران از اولویت مدیریت شهری است که بستر این مهم با مشارکت و همکاری شورایاران محقق خواهد شد.
 
شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه برای خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی شهروندان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد، یادآور شد: اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی از دیگر محورهای مهم مدیریت شهری است که امیدواریم با به سرانجام رسیدن آنها، زمینه خدمت رسانی به شهروندان بیش از پیش فراهم شود.
 
فتاح غلامی دبیر ستاد هماهنگی و اجرایی شورایارای های شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش به اهمیت مشارکت شورایاران در تدوین برنامه سوم تاکید کرد و گفت: برای اولین بار این فرصت فراهم شده است تا فعالیت ها با محوریت نظر مردمی و نگاه از پائین به بالا برای محلات برنامه ریزی شود و امیدواریم از این فرصت به خوبی استفاده شود.
 
غلامی افزود: بیش از 95 درصد اعضاء هیئت رئیسه کارگروه های تخصصی شورایاران از جمع دبیران شورایاری انتخاب شده اند که نشان از عملکرد رضایت بخش آنها است.
 
در این جلسه احکام جعفر شربیانی دبیر کارگروه اجتماعی و فرهنگی، علی قبادی دبیر کارگروه سلامت و محیط زیست، مسعود امان الهی دبیر آموزش و مشارکت های اجتماعی و مسعود عباسپور دبیر کارگروه عمران و شهرسازی اعطاء شد و از زحمات دبیران شورایارای نیز قدردانی به عمل آمد.
 
کلید واژه ها: شهرداری۲۰ شورایاران
کد مطلب: 63051| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.