راه اندازی خودبانک بانک آینده در کیش

بانک و بیمه - فرازنیوز : نخستین دستگاه خودبانک (VTM) بانک آینده، همزمان با آغاز جشنواره تابستانی کیش در فرودگاه بین-المللی جزیره کیش راه¬اندازی شد.
کد مطلب: 63080| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
راه اندازی خودبانک بانک آینده در کیش
به گزارش "فرازنیوز"  بانک آینده، دستگاه خودبانک (VTM) را با هدف گسترش شعب الکترونیکی و در راستای شتاب  دهی به روند توسعه و پیشرفت در نظام بانکداری الکترونیکی و ارتقای رضایت مندی مشتریان، راه اندازی کرده است.
 
دستگاه VTM که مخفف Virtual Teller Machine است، نسل جدید و پیشرفته‌ دستگاه‌های خودپرداز است که علاوه بر  ارائه تمام  خدمات خودپرداز  به مشتریان، از  قابلیت انجام بخش عمده¬ای از  خدمات بانکی شعب و  باجه های فیزیکی مانند: افتتاح انواع حساب های بانکی، درخواست صدور و دریافت سپرده و صدور دسته چک به  صورت الکترونیکی، برخوردار است.
 
در این سیستم، مشتری با قرار گرفتن در مقابل دستگاه، می تواند؛ با متصدی بانکی، به صورت صوتی و تصویری (ویدئو کنفرانس)، ارتباط برقرار کرده، از او مشاوره و راهنمایی گرفته و تمام عملیات بانکی خود را با دستگاه مذکور به انجام برساند.
 
احراز هویت، ارائه و تحویل مدارک شناسایی مورد نیاز، ثبت اثر انگشت و امضای مشتری برای انجام هر گونه عملیات بانکی، از قابلیت¬های ویژه دستگاه وی تی ام است.
 
در سیستمVTM   ؛مشتری، می تواند؛ علاوه بر انجام اقداماتی، نظیر: درخواست رمز اینترنت بانک و تلفن بانک، انتقال وجه داخلی‌(از سپرده)، انتقال وجه بین بانکی‌(ساتنا و پایا)، اینترنت بانک، صدور کارت نقدی، از امکان درخواست‌های صدور و خرید کارت هدیه با مبلغ و طرح¬های دلخواه، صورت¬حساب سپرده، گواهی تمکن مالی و واگذاری چک، بهره¬مند ¬شود.
 
ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی به مشتریان از طریق ویدئو کنفرانس، درخواست صدور دسته چک، درخواست صدور مجدد دسته چک، پرداخت اقساط تسهیلات، اعلام مانده حساب، صورت¬حساب کارت، دریافت و پرداخت وجه نقد، از دیگر مزیت های سیستم VTM است.
 
نصب زیرساخت های لازم و راه اندازی نخستین دستگاه  VTM بانک آینده، به مناسبت آغاز جشنواره تابستانی کیش و برای تسهیل امور بانکی مسافران و گردشگران کیش و مشتریان بانک آینده در فرودگاه بین¬المللی کیش، در استان هرمزگان صورت گرفته است.
 
گفتنی است؛ «جشنواره تابستانی کیش» از روز جمعه هشتم تیرماه 1397 آغاز شده و تا پانزدهم شهریورماه (به مدت 70 روز) ادامه دارد و بانک آینده با شعار حمایت از «گردشگری داخلی»، به¬عنوان یک کالای ایرانی، از حامیان اصلی این رویداد تابستانی است.
کد مطلب: 63080| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷  ,   November 20, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.