تقدیر رئیس کل بیمه مرکزی از مدیران آموزش و پرورش

بانک و بیمه - فرازنیوز : دکتر همتی در نامه ­ای از همکاری و همراهی مدیران دفتر تألیف کتاب­های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، تألیف کتاب­های درسی فنی و حرفه ­ای و کاردانش و دفترتکنولوژی آموزشی و کمک ­آموزشی وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای طرح تقویت دانش بیمه ­ای دانش آموزان تقدیر کرد.
کد مطلب: 63085| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۷:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر رئیس کل بیمه مرکزی از مدیران آموزش و پرورش

به گزارش "فرازنیوز"  دکتر عبدالناصر همتی در این پیام از توجه و عنایت ارزشمند متولیان آموزش و پرورش به موضوع بیمه و تلاش برای تقویت دانش بیمه ­ای آینده ­سازان کشور تقدیر کرد و گفت: طرح تقویت دانش بیمه ­ای دانش آموزان، آینده­ ای امن ­تر و فردایی مطمئن ­تر را برای نوگلان این سرزمین، نوید می­دهد.

 

وی در ادامه افزود:امیدوارم با اتکال به خداوند سبحان و در سایه پشتکار، دانش و تجربه مدیران آموزش و پرورش،شاهد رشد و بالندگی ایران عزیز در همه عرصه­ ها باشیم.

 

لازم به ذکر است بیمه مرکزی در راستای فرهنگ­سازی مناسب و اثربخش در گسترش فرهنگ بیمه از مهرماه سال ۱۳۹۳ تعامل با آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی را آغاز کرده که ایجاد رشته بیمه و بانکداری،گنجاندن مفاهیم مرتبط بیمه ­ای در مجموعه کتاب­ های همراه هنرجو و تعامل مستمر کارشناسان بیمه در تدوین متون بیمه­ ای برای دانش­ آموزان فنی و حرفه ­ای را به همراه داشته است.

 

همچنین درج مطالب بیمه ­ای در کتاب­ های «مدیریت خانواده و سبک زندگی» و «تفکر و سبک زندگی»دوره متوسطه نظری از دستاوردهای دیگر تعامل گسترده بیمه مرکزی با آموزش وپرورش به حساب می ­آید.

 

در همین راستا چاپ ۳۳ عنوان از سری کتاب های آموزشی و تربیتی «بیمه برای کودک» و «بیمه برای همه» در کتابنامه ­های رشد، اجرای برنامه آموزشی و ترویجی «ب مثل بیمه» در برخی مدارس تهران و شهرستان­ها و انتشار مطالب بیمه­ ای در ۴ عنوان از سری نشریات رشد، از دیگر اقدامات مشترک بیمه مرکزی و آموزش و پرورش بوده است.

کد مطلب: 63085| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷  ,   November 20, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.