دكتر كياني بختیاری مديرعامل سازمان مديريت صنعتي اعلام نمود:

راه‌اندازي رشته MBA صنايع معدني در سازمان مديريت صنعتي

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز : دكتر ابوالفضل كياني بختياري از راه‌اندازي رشته MBA صنايع معدني در سازمان مديريت صنعتي با هدف قطع وابستگي به درآمدهاي نفتي و شكل‌گيري اقتصادي متكي بر توان داخلي و مقاومت در برابر هر گونه آسيب دروني يا بيروني و حركت به سوي توسعه ساير منابع راهبردي و مادر كشور از جمله بخش معدن، خبرداد.
کد مطلب: 63089| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۶:۲:۱۰| نسخه چاپی
راه‌اندازي رشته MBA صنايع معدني در سازمان مديريت صنعتي
به گزارش "فرازنیوز"  دكتر ابوالفضل كياني بختياري از راه‌اندازي رشته MBA صنايع معدني در سازمان مديريت صنعتي با هدف قطع وابستگي به درآمدهاي نفتي و شكل‌گيري اقتصادي متكي بر توان داخلي و مقاومت در برابر هر گونه آسيب دروني يا بيروني و حركت به سوي توسعه ساير منابع راهبردي و مادر كشور از جمله بخش معدن، خبرداد. براساس آمارها، ايران با در اختيار داشتن 68 نوع ماده معدني، 37 ميليارد تن ذخيره قطعي و 57 ميليارد تن ذخاير احتمالي و وجود بيش از 5000 معدن فعال، زمينه اشتغال 114 هزار نفر را بصورت مستقيم در مناطق محروم در سراسر كشور فراهم نموده است.
 
سازمان مديريت صنعتي با درك اهميت نقش صنايع معدني در توسعه اقتصادي ايران؛ براي اولين بار در كشور اقدام به طراحي رشته  MBA - صنايع معدني نموده است تا از اين طريق مديران ارشد ؛ مديران مياني و كارشناسان متولي اين حوزه را در معرض آخرين ابزارها و دست آوردهای مدیریتی  قرار دهد و زمينه ساز تحقق توسعه استراتژيك اين بخش از اقتصاد گردد .
مدت زمان اين دوره برابر 1.5 سال و معادل 3 ترم مي باشد. در طول دوره 30 واحد 
( 26 واحد نظري + 4 واحد پروژه پاياني و روش تحقيق) ارائه مي گردد كه معادل  480ساعت آموزشي مي‌باشد. شايان ذكر است اجراي اين دوره بصورت يك روز كامل  در هفته خواهد بود.
کد مطلب: 63089| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۶:۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷  ,   November 20, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.