ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه از ابتدای مرداد ماه

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : پیمانکاران سرویس مدرسه در فراخوان سازمان تاکسیرانی برای صدور پروانه فعالیت استقبال کردند و ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه هم از ابتدای مرداد اغاز می شود.
کد مطلب: 63105| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه از ابتدای مرداد ماه

به گزارش "فرازنیوز"  مهدی ابراهیمی؛ معاون فنی و بهره برداری سازمان گفت: در حوزه سرویس مدارس با توجه به ماموریت محول شده به سازمان تاکسیرانی تهران در دستورالعمل اجرایی سرویس مدارس و حمل و نقل دانش آموزی از سوی وزیر محترم کشور و برابر هماهنگی هایی که در کارگروه ماده ۱۸ موضوع حمل و نقل دانش آموزی به عمل آمده، سازمان تاکسیرانی از ۱۵ تیرماه سال جاری ثبت نام از شرکت‌های متقاضی را از طریق دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی آغاز کرده است.

 

وی افزود: ثبت نام سرویس مدرسه، امسال در فرآیندی کاملا هوشمند و سیستمی و با نظارت مستقیم سازمان تاکسیرانی شهر تهران و آموزش و پرورش انجام می پذیرد.

ابراهیمی ادامه داد: همانگونه که قبلا نیز اطلاع رسانی کرده ایم، پیمانکاران می توانند با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی و با ارائه مدارک لازم پیش ثبت نام خود را تکمیل کنند.

 

وی گفت: با گذشت تنها یک هفته از زمان شروع ثبت نام، استقبال مناسبی از سوی پیمانکاران اجرای سرویس مدارس اتفاق افتاده است به شکلی که تا کنون حدود ۱۵۰ شرکت مراحل ثبت نام خود را انجام داده و فهرست شرکت‌های مجاز پس از تایید نهایی به آموزش و پرورش شهر تهران معرفی خواهند شد.

معاون فنی و بهره برداری تاکسیرانی گفت: امسال با توجه به ابلاغ دستورالعمل اجرایی، شرکت های خصوصی که موضوع فعالیت حمل و نقلی دارند نیز میتوانند برای ارائه سرویس مدرسه متقاضی باشند.

 

وی افزود: پس از ثبت نام و بررسی مدارک و تایید صلاحیت شرکت‌ها، سازمان تاکسیرانی برای شرکت‌های دارای صلاحیت، پروانه فعالیت حمل و نقل دانش آموزی صادر می‌نماید و با معرفی این شرکت‌ها به عنوان شرکت‌های مجاز از این پس قادر  به عقد قرارداد با ادارات آموزش و پرورش و مدارس خواهند بود.

 

ابراهیمی درخصوص فراخوان رانندگان سرویس مدارس نیز گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام پیمانکاران سرویس مدرسه، فراخوان از تاکسیرانان و رانندگانی که خواهان فعالیت در ارایه سرویس حمل و نقل دانش آموزی هستند، توسط سازمان تاکسیرانی شهر تهران انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: ثبت نام از راننده‌های متقاضی نیز از ابتدای مرداد ماه از طریق دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی و با ارائه مدارک لازم آغاز می شود.

 

ابراهیمی گفت: درصورتی که رانندگان (اعم از تاکسی و شخصی) برای اولین بار متقاضی دریافت سرویس مدرسه باشند، می‌بایست دوره های آموزشی ۴ ساعته ویژه‌ای را طی نمایند تا مجوز فعالیت و برچسب سرویس مدرسه خود را دریافت کنند.

 

کد مطلب: 63105| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ,   March 18, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.