مشاور عالی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

مدیریت اجتماعی شهر نیازمند شهر گردی است

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : مدیریت اجتماعی مناسب شهر، نیازمند حضور در خیابان ها و کوچه های محلات است و باید با نظارت فیزیکی در دل شهر، آن را مدیریت کرد.
کد مطلب: 63109| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
مدیریت اجتماعی شهر نیازمند شهر گردی است
به گزارش "فرازنیوز"   مهندس محمد حقانی مشاور عالی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جلسه هم اندیشی مدیران اجتماعی ستادی و نواحی ده گانه شهرداری این منطقه با اعلام مطلب فوق  اظهار داشت : از خیابان بهشت و میدان تجریش نمی توان شهر و منطقه را اداره کرد بلکه باید در دل کوچه و خیابان های شهر زندگی کنیم و با مردم باشیم تا مسائل و مشکلات را شناسایی و برای آنها راهکارهای مناسب و اجرایی ارائه دهیم.
 
وی گفت: معاونت اجتماعی و فرهنگی برای ارتقاء دانش شهروندی بنا شده است و باید در این راستا مدیران اجتماعی با طرح و برنامه پیش بروند و سعی و تلاش خود را در جهت رفع مشکلات محله و ناحیه خود به کار گیرند تا مدیر موفقی باشند چرا که مدیری می تواند بگوید موفق است که مشکلی در حیطه کاری اش وجود نداشته باشد.
 
محمد حقانی اولین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و عضو سابق شورای اسلامی شهر در این جلسه اظهار امیدواری کرد با کمک، همیاری و همدلی همه مسئولین اجتماعی شهر زمینه های لازم برای افزایش رضایتمندی شهروندان و ساکنین منطقه ایجاد  و سطح کیفی و کمی خدمات ارتقاء یابد و به صورت مستمر برنامه ریزی و اقدامات مؤثراجرا شود.
 
مجتبی توسلی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک نیز در این جلسه از مدیران اجتماعی و محله ها  ، مدیران مراکز مذهبی ، فرهنگی و... در سطح منطقه خواست تا با همکاری و همدلی اهداف و برنامه های خود را در کنار هم به اجرا برسانند تا با ارتقای فرهنگ شهر نشینی رضایت حد اکثری شهروندان را بدست آورند.
 
کد مطلب: 63109| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.