برای نخستین بار در راستای تدوین برنامه پنجساله سوم صورت گرفت؛

برگزاری جلسه هم اندیشی احصاء موضوعات مشترك مناطق همجوار منطقه 10

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : در راستای همفکری و هم اندیشی پیرامون تدوين سند برنامه پنجساله سوم شهرداري تهران، جلسه مشترک با حضور معاونين برنامه ريزي و توسعه شهري، خدمات شهري و محيط زيست، حمل و نقل و ترافيك و مشاورين منتخب تدوين برنامه پنجساله سوم مناطق 2، 9، 11 ،17و 10 به میزبانی این منطقه برگزار شد.
کد مطلب: 63110| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۳:۳:۱۰| نسخه چاپی
برگزاری جلسه هم اندیشی احصاء موضوعات مشترك مناطق همجوار منطقه 10
به گزارش "فرازنیوز "  سیده زهره میرعابدینی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه هدف از تشکیل این جلسه را ضرورت احصاء موضوعات و موارد مرتبط و مشترك مناطق همجوار، به منظور هماهنگي بيشتر و تسريع در فرآيند تدوين و تهيه سند برنامه پنجساله سوم  برشمرد و افزود: با توجه به تدوين سند مذکور در برش مناطق، احصا مشکلات و ظرفیت ها خصوصا در محدوده های مرزی مناطق و به صورت پهنه ای از اهمیت به سزایی برخوردار است.
 
وی افزود: عدم یکپارچگی و تفرق جغرافیایی سبب ایجاد برخی ناهماهنگی های عملکردی شده است. به نحوی که هر منطقه کاملاً از عملکرد مناطق همجوار خود متاثر بوده که در احصاء مسائل و تدبیر راه حل ها در نظر گرفتن این تعاملات حائز اهمیت است.
 
گفتنی  است در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر، مصادیق و نمونه هایی از مسائل و عوامل مناطق همجوار در قالب "تاثیر کاربری های با مقیاس فرا محلی در مناطق و توسعه و عدم توسعه ناشی از آن ها، تاثیر خیابان های جداکننده و محدوده های جغرافیایی مرزی مناطق بر گسستگی فضایی و عملکردی، زیرساخت های حمل و نقل عمومی مشترک بین مناطق همجوار، پیامدهای ناهنجاری های اجتماعی واقع در یک منطقه برای سایر مناطق" مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
 
کد مطلب: 63110| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۳:۳:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 19, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.