رئیس حوزه علمیه اصفهان:

اهتمام به ترویج قرض الحسنه، فقر جامعه را ریشه کن می کند

بانک و بیمه - فرازنیوز : مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان اصفهان با آیت الله حسین مظاهري، مرجع تقليد و رئيس حوزه علميه اصفهان ديدار کرد.
کد مطلب: 63115| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
اهتمام به ترویج قرض الحسنه، فقر جامعه را ریشه کن می کند
به گزارش "فرازنیوز"  آیت اله حسین مظاهري در گفتگو با اسفندياري مدير شعب اين بانک در استان اصفهان اظهار داشت: يکي از اهداف نظام جمهوري اسلامي، گسترش فرهنگ قرض الحسنه است و اميدوارم روزي برسد که تمام بانك‌ها در ايران قرض الحسنه باشند و بتوانند در بهبود و كمك به نيازمندان كشور نقش به سزائي ايفا كنند.
 
وی با اشاره به مزین نمودن سال ۱۳۹۷ به نام «حمایت از کالای ايراني» از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بيان کرد: بانک قرض الحسنه مهر ايران بستر مناسبي براي استفاده توليدکنندگان و فعالان اقتصادي است.
 
حضرت آیت الله مظاهری با ذکر آیه قرض الحسنه، بانک قرض الحسنه مهر ایران را بانک اسلامي خواند و فعاليت در زمينه قرض الحسنه را موجب گسترش و ترويج اين سنت الهي دانست.
 
رئیس حوزه علمیه اصفهان افزود: معوقات بسیار کم بانک قرض الحسنه مهر ایران نشان دهنده برکات خداوندي در نتيجه کمك به اقشار ضعيف جامعه است.
 
در ادامه، اسفندیاری مدیرشعب استان اصفهان نیز با اشاره به برخي از خدمات و تسهيلات پرداخت شده به نيازمندان، اظهار کرد: بانک قرض الحسنه مهر ايران، اولين بانک تخصصي قرض الحسنه در کشور است كه با همكاري ۱۰ بانك بزرگ كشور و با هدف توسعه سنت نيكوي قرض الحسنه تأسيس شده است.
 
وی افزود: این بانک از ابتدای تأسیس تاکنون در راستاي عمل به مسئوليت خود که همان گسترش قرض الحسنه است گام برداشته و توانسته رضايتمندي مردم را نيز بدست آورد.
کد مطلب: 63115| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷  ,   January 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.