به منظور غنی سازی اوقات فراغت:

14 پایگاه تابستانه در جنوب تهران فعال است

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از فعالیت 14 پایگاه تابستانی به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی به 4 هزار دانش آموز این منطقه خبر داد.
کد مطلب: 63119| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۲:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
14 پایگاه تابستانه در جنوب تهران فعال است
به گزارش "فرازنیوز"   حجت الاسلام و المسلمین معبودی با بیان این مطلب گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و تعطیلی مدارس، طرح پایگاه های تابستانه در 14 مدرسه منتخب  منطقه 20 در حال اجراست و پیش بینی می شود بیش از  4 هزار دانش آموز از خدمات آموزشی ، فرهنگی و تفریحی این پایگاه ها بهره مند شوند.
 
معبودی با اشاره به اینکه این پایگاه ها از 16 تیر ماه فعال شده است و تا 10 شهریور ادامه دارد، افزود: برپایی کارگاه های آموزشی با محوریت سلامت و آسیب های اجتماعی با موضوع های حقوق و تکالیف شهروندی، اخلاق شهروندی، آشنایی با قوانین آپارتمان نشینی، سبک زندگی سالم، اعتیاد در مدارس، پیشگیری از مخاطرات زیستی، فرزند پروری وتحکیم خانواده ویژه ی والدین و آشنایی با مهارت های زندگی در شهر و برنامه های هنری و نمایشی از جمله برنامه های پایگاه های تابستانه برای دانش آموزان است.
 
وی  به برگزاری جشنواره و مسابقات ورزشی در مدارس اشاره کرد و ادامه داد:  برپایی اردوهای آموزشی و ورزشی با هدف تجربه اندوزی دانش آموزان از دیگر برنامه های پیش بینی شده است که همراه با  بازدید از اتوبوس های قدیمی موزه، مراکز تعمیرگاهی کارواش و با حضور در اتوبوس های خطوط تندرو آشنایی با نحوه عملکرد اتوبوسرانان انجام خواهد شد.
 
معبودی هدف از اجرای این برنامه ها را غنی سازی اوقات فراغت با رویکرد جلب مشارکت دانش آموزان و آموزش شهروندی، تقو یت مسئولیت پذیری و  روحیه ی مشارکت جویی دانش آموزان و ارتقاء آگاهی دانش آموزان در مسائل آسیب های اجتماعی، مهارت های زندگی، حقوق و تکالیف شهروندی برشمرد.
 
معاون شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه طرح پایگاه های تابستانه با مشارکت مدیریت شهری و آموزش و پرورش نواحی 1 و 2 شهرری  به اجرا درآمده است، یادآورشد: علاوه بر این طرح، سراهای محله محلات 20 گانه نیز ویژه برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی متناسب با فصل تابستان ارائه می کنند که شهروندان علاقه مند می توانند از این امکان و ظرفیت محلی بهره مند شوند.
کد مطلب: 63119| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۲:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.