قیمت آب معدنی سه برابر قیمت بنزین!

تغذیه و سلامت - فرازنیوز: بررسی‌های میدانی از مغازه‌های سطح شهر کرج از افزایش ۵۰ درصدی قیمت آب معدنی طی چند روز اخیر حکایت دارد.
کد مطلب: 63123| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۶:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
قیمت آب معدنی سه برابر قیمت بنزین!
به گزارش فرازنیوز، این روز‌ها به دلیل گرمای شدید هوا، چند دقیقه پیاده‌روی در فضای آزاد هر کسی را به عطش می‌اندازد و وا می‌دارد به هر طریقی تشنگی را رفع کند. بطری‌های آب معدنی متداول‌ترین راه برای رفع این عطش است که البته هیچ وقت هیچ کسی قیمت آن را در برابر تشنگی خود آنقدر زیاد نمی‌دید که او را از رفع عطش منصرف کند.
 
اما این روز‌ها افزایش قیمت آب معدنی در کرج باعث شده برخی حتی برای خرید یک بطری آب هم تردید کنند و ترجیح دهند تا رسیدن به خانه و نوشیدن یک لیوان آب خنک از یخچال منزل بر تشنگی خود سرپوش بگذارند؛ همین قدر عجیب و همین قدر غریب! بر همین اساس و طبق شنیده‌هاییکه وجود داشت از چند مغازه قیمت آب معدنی را جویا شدم؛ اکثر مغازه‌هایی که سر زدم یک آب معدنی نیم لیتری (کوچک) را ۱۵۰۰ تومان و آب معدنی یک لیتری (بزرگ) را ۳ هزار تومان می‌فروختند.
 
چند مغازه هم همان قیمت‌های سابق را داشتند که پس از پرس و جو عنوان کردند به خاطر بار‌های قبلی است که قیمت کمتر است و با رسیدن بار جدید آنان نیز آب معدنی کوچک را ۱۵۰۰ و آب معدنی بزرگ را ۳ هزار تومان خواهند فروخت، چون بار‌های جدید با قیمت جدید توسط کارخانه عرضه می‌شود و این قیمت‌ها روی بطری درج شده است.
کد مطلب: 63123| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۶:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.