یادبود حاج محمد تقی علاقبندیان؛

مسابقات سراسری پونی سواری _جام کارآفرین برگزار شد

ایران - فرازنیوز : چهارمین دوره رقابت های سراسری پونی سواری، (جام کارآفرین یادبود حاج محمد تقی علاقبندیان) با شناخت نفرات برتر، به کار خود پایان داد.
کد مطلب: 63132| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۶ ۸:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
مسابقات سراسری پونی سواری _جام کارآفرین برگزار شد
به گزارش "فرازنیوز"  در این دوره از مسابقات که به همت فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران و به میزبانی باشگاه سوارکاری پونی کلاپ در مجموعه سوارکاری نوروزآباد و زیر نظر خانم « پاسکال ادونه» داور و مدرس بین المللی جهانی سوارکاری از کشور فرانسه برگزار شد، 115 سوارکار در دو رده سنی 3 تا 7 سال و نوجوانان با هم به رقابت پرداختند.
 
مسعود سهرابی. مدیرعامل باشگاه سوارکاری پارت با اشاره به اینکه در این دوره از رقابتهای کشوری 70 سوارکار نوجوان در رشته پرش با رعایت تمامی قوانین بین المللی این رشته با هم به رقابت پرداختند، گفت: با تمهیدات اندیشیده شده قصد داریم که دوره ی بعدی این رقابتها را بصورت بین المللی برگزار کنیم.
 
وی با بیان اینکه اسب های پونی شرکت داده شده در این رقابتها ( کاسپین پونی) از بهترین نژاد اصیل ایرانی می باشند، اما متاسفانه در جهت شناساندن این نژاد اصیل ایرانی اقدامات موثری صورت نگرفته، ادامه داد:  هدف ما از برگزاری این رقابتها آشنایی بیشتر مردم با اسب های  اصیل پونی نژاد ایرانی می باشد و باشگاه سوارکاری پونی کلاپ که عنوان بزرگترین ومجهزترین  مجموعه سوارکاری و پرورش اسب در کشور را با خود به یدک می کشد،این رسالت را بر دوش گرفته است.
 
وی با اشاره به ممانعت  و سنگ اندازی کشورهای خارجی ، برای حضور اسب های اصیل ایرانی در رقابتهای جهانی  به بهانه های واهی همچون انتقال بیماری، قرنطینه و ... خواستار مساعدت دولتمردان برای رفع معضل حضور اسب های کشورمان در آوردگاه های جهانی شد.
 
شایان ذکر است که مرحوم حاج محمد تقی علاقبندیان از کارآفرینان بزرگ کشورمان بود که موفق شده بود به دلیل خدمات شایانی که در راستای اشتغالزایی و تولید بعمل آورده بود،برای چهارسال پیاپی عنوان کارآفرین برتر کشور را به خود اختصاص دهد.وی همچنین در رشته ورزش سوارکاری نیز از بزرگترین حامیان این رشته ورزشی محسوب می شد.
 
علاقبندیان در امور خیریه نیز مانند مدرسه‌سازي، بيمارستان و ساخت كتابخانه نيز اقداماتي فعالیت هایی داشته است.
کد مطلب: 63132| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۶ ۸:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷  ,   January 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.