بازدید معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین از شعب استان آذربایجان شرقی

بانک و بیمه - فرازنیوز : معاون عملیات بانکی با همراهی مدیر امور شعب استانها و مدیر منطقه ای آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل از شعب این استان دیدار و از نزدیک با همکاران به گفتگو پرداخت.
کد مطلب: 63142| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۹ ۹:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
بازدید معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین از شعب استان آذربایجان شرقی
به گزارش "فرازنیوز"  محمد رضا ادبی معاون عملیات به تشریح فضای رقابتی کسب و کار و تفاوت فضای مذکور با سالیان قبل پرداخت و گفت: جذب منابع جدید و به کار بستن آن در عرصه تولید و اشتغال کشور به عنوان یک اصل در صنعت بانکداری مطرح است، از این رو همکاران باید تلاش خود را در جهت جذب منابع ارزان قیمت و پرداخت تسهیلات خرد به کسب و کارهای کوچک به کار ببندند. 
 
در ادامه محمد حسینی کناروئی مدیریت امور شعب استانها، به تشریح ظرفیت استان آذربایجان شرقی پرداخت و اظهار داشت: این استان یکی از استانهای مهم کشور در بحث صادرات غیر نفتی در کشور است. 
 
وی افزود: استان آذربایجان شرقی از قطب های مهم صنعتی کشور محسوب می شود. 4300 کارگاه در این استان وجود دارد که مسئولیت ما را در تحقق اهداف سازمانی سنگین تر می کند.  
 
حسینی همچنین در مورد سرمایه انسانی، ترکیب منابع و جذب منابع ارزان قیمت، بحث پایانه های فروشگاهی و میزان سرانه متوسط هر دستگاه پوز در هر ماه و توجه شعب به این امر سخنانی را ایراد کرد. 
 
در این جلسه شهرود مدیر شعب استانهای آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل گزارشی از عملکرد منطقه را به حاضرین ارائه و بر شایستگی و تلاش همکاران تاکید کرد.  
 
وی در پایان مباحث خود به تعلق سازمانی همکاران و درک و انگیزه سازمانی مطلوب اشاره کرد و گفت: سازمانی که محیطش غنی باشد، رشد سازمانی در آنجا ارزش و معنا پیدا می کند.
 
کلید واژه ها: بانک ایران زمین بازدید
کد مطلب: 63142| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۹ ۹:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.