در روز "تشکل ها و مشارکت های اجتماعی" انجام می شود:

اجرای "جشنواره تشکل ها" در دو نقطه پرتردد جنوب تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از برگزاری جشنواره "تشکل های غیردولتی سلامت محور" در دو موقعیت پر تردد و مهم این منطقه خبر داد.
کد مطلب: 63151| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۳:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
اجرای
به گزارش "فرازنیوز"  حجت الاسلام و المسلمین معبودی با بیان این مطلب گفت: روز 22 مرداد ماه به نام روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی نام گذاری شده است که فرصت مغتنمی برای جلب مشارکت با سازمانهای مردم نهاد به شمار می آید تا بستر مناسب برای تعامل و بهره مندی از ظرفیت های موجود، جهت ارائه خدمات به شهروندان فراهم شود.
 
معبودی حضور و فعالیت تشکل های غیردولتی منطقه 20 در حوزه سلامت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: 6 جلسه تخصصی با هدف بستر سازی مناسب برای معرفی، تعامل، ارتباط موثر و بهره گیری از خدمات سازمانهای مردم نهاد و همکار در حوزه سلامت به نفع شهروندان انجام شد که با امضاء تفاهم نامه بین شهرداری و این تشکل ها خاتمه یافت.
 
معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 اجرای جشنواره تشکل ها در بوستان ماهور و ایستگاه مترو جوانمرد قصاب را به عنوان یکی از برنامه های عملیاتی حاصل از تفاهم نامه بین شهرداری و تشکل های غیردولتی برشمرد و گفت: با اجرای این جشنواره، 25 تشکل مردم نهاد فعال در حوزه سلامت به مردم معرفی می شوند و شهروندان می توانند با توجه به علاقه مندی خود، با این تشکل ها همکاری کنند.
 
جشنواره تشکل های غیر دولتی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب با حضور مرکز مشاوره رویش، انجمن فرهنگی ورزشی و گردشگری معلولان پارس، شرکت محصولات سلامت مهجور، شرکت کامور، انجمن دیابت شهرری، انجمن احمر، انجمن ناشنوایان شهرری، انجمن نیکوکاری شریف، انجمن نیکوتینی ها، انجمن معتادان گمنام و ترک کنندگان مواد، مرکز مشاوره همراهان، موسسه چراغ راگا، انجمن فرهنگی – تغذیه ای زلال،  موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی پریا از ساعت 16 تا 21 روز دوشنبه، 22 مرداد برپا می شود.
 
بوستان ماهور واقع در محله دولت آباد نیز در همین ساعت میزبان 11 تشکل اعم از انجمن پیام آوران همیاری چترا، خانه فرهنگ دولت آباد، خانه فرهنگ شیخ صدوق، مرکز مشاوره هستی، انجمن دوستداران آوای طبیعت استان تهران، فرآورده های گیاهی و مشاوره طب سنتی ماجدی، انجمن ضایعه نخاعی راگا، جامعه معلولان ایرانیان، انجمن استعدادیابی کیان، موسسه خیریه محک، انجمن بیماری های نادر خواهد بود. 
کد مطلب: 63151| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۳:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.