سهراب مرادی رکورد جهان را شکست

ایران - فرازنیوز: مرادی با رکورد ۱۸۹ یک ضرب، ۲۲۱ دوضرب و مجموع ۴۱۰ کیلوگرم قهرمان بازی‌های آسیایی شد و اولین مدال وزنه برداری را در جاکارتا گرفت.
کد مطلب: 63162| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۴ ۱۰:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
سهراب مرادی رکورد جهان را شکست

به گزارش فرازنیوز، سهراب مرادی در پایان حرکت یک ضرب دسته ۹۴ کیلوگرم بازی‌های آسیایی توانست رکورد یک ضرب جهان را بعد از ۱۹ سال بشکند.

رقابت‌های دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری بازی‌های آسیایی۲۰۱۸ در حال برگزاری است و در پایان حرکت یک ضرب سهراب مرادی توانست قدرت خود را به رخ حریفان بکشد.ایران در این دسته دو نماینده دارد که سهراب مرادی در یک ضرب رکورد ۱۸۹ کیلوگرم را ثبت کرد و رکورد جهان و بازی‌های آسیایی را شکست.

کیانوش رستمی دیگر نماینده ایران که برای نخستین مرتبه در دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه می‌زند، رکورد ۱۷۵ را ثبت کرد و دوم شد. حرکت یک ضرب: کیانوش رستمی در اولین حرکت یک ضرب پشت وزنه ۱۷۵ کیلوگرم قرار گرفت که آن را انداخت و در دومین حرکت توانست ۱۷۵ کیلوگرم را مهار کند. رستمی در آخرین حرکت یک ضرب وزنه ۱۸۴ کیلوگرم را از پشت سر انداخت و با همان ۱۷۵ کیلوگرم به کار خود پایان داد و دوم شد.

سهراب مرادی در اولن حرکت یک ضرب ۱۸۲ کیلوگرم را به راحتی بالای سر برد. مرادی در دومین حرکت نتوانست رکورد جهان را بشکند و ۱۸۹ کیلوگرم را انداخت.

مرادی در سومین حرکت توانست رکورد جهان را بعد از ۱۹ سال بشکند و به نام خود ثبت کند. سهراب مرادی با مهار وزنه ۱۸۹ کیلوگرم رکورد یک ضرب جهان را که ۱۸۸ کیلوگرم بود یک کیلوگرم شکست و به نام خود ثبت کرد.
 

 

کد مطلب: 63162| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۴ ۱۰:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.