با حضور مدیر عامل بانک صورت گرفت:

افتتاح نخستین صندوق امانات بانک مهر اقتصاد در یزد

بانک و بیمه - فرازنیوز : با حضور مدیر عامل بانک، معاون پشتیبانی و مهندسی و مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی، نخستین صندوق امانات بانک مهر اقتصاد در استان یزد افتتاح شد .
کد مطلب: 63190| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۳:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح نخستین صندوق امانات بانک مهر اقتصاد در یزد
به گزارش "فرازنیوز"  سید ضیاء ایمانی(مدير عامل بانک )در اين مراسم اظهار داشت: يكي از معضلات شبكه بانكي کشور از 10 سال گذشته، بنگاه داري بوده و امروز شاهديم كه  بسیاری از مشکلات نظام بانكداری نشأت گرفته از این مسئله است.
 
ایمانی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) نيز در اين زمينه تذكر و هشدار جدي داده اند چرا که شبكه بانكي با اين هدف ايجاد شده كه پول‌هاي خرد مردم را جمع آوري كرده و در اختيار توليد قرار دهد و از اين محل كسب درآمد نيز داشته باشد.
 
وي عنوان داشت: بانك مهر اقتصاد از جمله بانك‌هايي است كه فعاليت های آن از بدو تاسیس معطوف به بانكداري بوده است و تمامی قوانین، دستور العمل ها و قراردادهای آن مطابق با قوانین و مقررات بانکداری بدون ربا بازنگری و تدوین شده است.
 
ایمانی  در بخش ديگري از سخنان خود ضمن ابراز خرسندي از راه اندازي نخستین صندوق امانات بانك مهر اقتصاد استان در يزد عنوان كرد: اين اقدام شايسته اي است كه خدمات رساني بهتر به مشتريان را به دنبال دارد و بايد در ساير استان‌ها نيز ایجاد شود.
 
در ادامه، محمد اکبری - معاون پشتيباني مهندسی  بانك - اظهار داشت: بانك مهر اقتصاد طي سه سال گذشته برای احداث فضاهای مورد نیاز املاکی خريداری نكرده و شعب و بناهای افتتاح شده مرتبط با بانك جزء املاكی بوده كه از قبل در اختیار بانک قرار داشته که در احداث صندوق امانات بانک در استان يزد نيز از فضاي تحتانی شعبه بلوار جمهوري،‌ استفاده شده است.
 
اكبري بيان كرد: اين صندوق امانات در مساحت 490 متر مربع با رعایت استانداردهای امنیتی به صورت ضد حریق بنا شده که تعداد صندوق‌هاي جانمايي شده در اين فضا شامل 1044 صندوق كوچك، 464 صندوق متوسط و 116 صندوق بزرگ است و در مجموع 1624 صندوق در سالن‌هاي آن جاگذاري گردیده که قابلیت افزایش تا 3 هزار صندوق را دارد.
 
گفتنی است مراسم گشایش صندوق امانات بانک با حضور خانواده شهیده ترکان برگزار گردید و دو نفر از متقاضیان، کلید صندوق را از مدیر عامل بانک تحویل گرفتند.
کد مطلب: 63190| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۳:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.