هشدار آتیه سازان حافظ؛ مردم مراقب سودجویان باشند

بانک و بیمه - فرازنیوز : روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ در اطلاعیه ای در مورد سودجویی عده ای و دریافت وجه از مردم با نام این مجموعه هشدار داد.
کد مطلب: 63199| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۱۴:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
هشدار آتیه سازان حافظ؛ مردم مراقب سودجویان باشند

به گزارش "فرازنیوز"  و به نقل از روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ؛ این شرکت تمام خدمات بیمه ای را در شعب و  نمایندگی­ های مجاز سراسر کشور به بیمه شدگان تحت پوشش خود  ارائه می­ کند و هیچ کدام از کارمندان خود را برای ارائه خدمات بیمه ای به درب منازل نمی ­فرستد. 
 
این افراد و یا شرکت ها در ازای دریافت پول و ارائه کارتی به عنوان کارت شرکت آتیه سازان حافظ، مدعی می شوند که افراد را زیر پوشش بیمه ای قرار می دهند در حالی که ارتباطی با این مجموعه ندارند. 
 
این اداره ارائه هیچ گونه خدمات بیمه ای را با روش مراجعه به درب خانه ها در دست اجرا ندارد و هر گونه تماس تلفنی با هر عنوانی از سوی شرکت آتیه سازان حافظ فاقد اعتبار است. 
 
شما بیمه شدگان ارجمند می ­توانید با مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.Atiyehsazan.ir از نشانی شعب، نمایندگی ها و دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات، مطلع شوید. 
 
شهروندان در صورت رویارویی با افرادی به عنوان نماینده این شرکت  و درخواست پول در برابر ارائه خدمات شرکت آتیه سازان حافظ  (به شماره های 75013-021) در میان بگذارند.

کد مطلب: 63199| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۱۴:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸  ,   March 22, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.