معاون رئیس‌جمهور: دلار باید زیر هفت هزار تومان قرار گیرد

اقتصاد ایران - فرازنیوز: معاون رئیس‌جمهور گفت: برآورد‌های ما نشان می‌دهد که قیمت ارز باید در زیر هفت هزار تومان قرار گیرد.
کد مطلب: 63382| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۴:۱:۱۰| نسخه چاپی
معاون رئیس‌جمهور: دلار باید زیر هفت هزار تومان قرار گیرد
به گزارش فرازنیوز، جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در جلسه شورای اداری کردستان با اشاره به نوسانات قیمت ارز گفت: از بحران تغییرات قیمت ارز در حال عبور هستیم، برآورد‌های ما نشان می‌دهد که قیمت ارز باید در زیر هفت هزار تومان قرار گیرد.
 
وی افزود: توقع این بود که شرکت‌های بزرگ ما و هم بخش خصوصی در استفاده ارز به منافع ملی بیش از منافع زودگذر خود توجه داشته باشند. متاسفانه بخش خصوصی و شرکت‌های وابسته به نهاد‌های عمومی خیلی ملاحظه محدودیت‌ها را نکردند و در شرایط دشوار کشور با سیاست‌های دولت همراه نبودند.
 
معاون رئیس‌جمهور گفت: علیرغم تمهیداتی که انجام خواهیم داد، تحریم‌ها در تخصیص میزان منابع و بودجه دستگاه‌ها بی‌تاثیر نخواهد بود. چارچوب‌هایی برای صرفه‌جویی در کشور از سوی دولت ابلاغ خواهد شد و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید آن را با دقت و وسواس رعایت کنند.
 
وی اضافه کرد: دوره نخست تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان مرداد ماه آغاز شد و مرحله بعد هم ۱۳ آبان آغاز می‌شود اگر با تصمیم و سیاست‌های اتخاذ شده از این شرایط عبور کنیم آمریکا به این نتیجه خواهد رسید که این اقدامش تاثیرگذار نیست.
 

 

کد مطلب: 63382| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۴:۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 26, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.