پرداخت خسارت ۳۲میلیاردی در بیمه دانا

بانک و بیمه - فرازنیوز :مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا با حضور در شعبه قم خسارت آتش‌سوزی شرکت آریا صنعت معصومی را به مدیرعامل این شرکت به مبلغ سی و دو میلیارد ریال پرداخت کرد.
کد مطلب: 63519| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۹:۸:۱۰| نسخه چاپی
پرداخت خسارت ۳۲میلیاردی در بیمه دانا

به گزارش "فرازنیوز"  شرکت آریا صنعت معصومی تنها شرکت تولیدکننده دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب در داخل کشور است که اسفندماه سال گذشته دچار حریق شد و خسارت سنگینی به موجودی و تجهیزات و سوله‌های تولید این شرکت وارد شد.

 

علیرضا ضیائی‌پور، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا در مراسم پرداخت خسارت به بیمه‌گذار ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت آریا صنعت معصومی گفت: در شرایط اقتصادی موجود اشتغالزایی کار بسیار بزرگی است بی‌تردید ملت و دولت باید قدردان افرادی که اینچنین به جامعه خدمت می کنند، باشند.

 

وی با اشاره به ریسک‌هایی که احتمال وقوع آن وجود دارد، یادآور شد: شرکت‌ها و سازمان‌ها در برابر ریسک‌هایی که ذینفعان آنها را تهدید می‌کنند مسئول هستند و باید برای کاهش زیان‌های احتمالی ضمن شناسایی ریسک‌ها آنها را به شرکت‌های بیمه‌گر واگذار نمایند.

 

ضیائی‌پور در ادامه خاطرنشان کرد: حسن نیت لازمه فرایند بیمه‌‌گری است که بیمه‌گر و بیمه‌گذار از زمان آغاز همکاری باید شفافیت را در دستور کار داشته باشند، بدیهی است ارائه نرخ مناسب از طرف بیمه‌گر منوط به معرفی همه جانبه ریسک‌ها توسط بیمه‌گذار است که اهمیت این امر در زمان وقوع خسارت آشکار می‌شود.

 

شایان ذکر است؛ شرکت آریا صنعت معصومی از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است که حدود 70 درصد قطعات دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب کشور توسط این شرکت تولید می‌شود.

 

کد مطلب: 63519| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۹:۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  ,   April 19, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.