دلیل پخش نشدن سریال «بانوی عمارت» چه بود؟

سینما و تئاتر - فرازنیوز: شبکه سه سیما در تصمیمی از پیش اعلام‌نشده، امشب (یکشنبه) به‌جای سریال "بانوی عمارت"، مسابقه‌ای فوتبال را به روی آنتن فرستاد. هرچند این اتفاق برای دقایقی سردرگمی مخاطبان این مجموعه تاریخی را به همراه داشت، اما در ادامه زیرنویسی که روی آنتن رفت، بینندگان را متوجه تصمیم شبکه مبنی‌بر پخش نکردن سریال بانوی عمارت کرد.
کد مطلب: 65000| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۰:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
دلیل پخش نشدن سریال «بانوی عمارت» چه بود؟

به گزارش فرازنیوز، با این حال پخش نشدن سریال شبکه سه در شب یکشنبه، به نظر می‌رسد از سوی کارگردان مجموعه با استقبال مواجه شده است.

پخش «بانوی عمارت» با اصلاحات جدیدعزیزالله حمیدنژاد، کارگردان سریال «بانوی عمارت» که پیش از این از پخش زودهنگام این مجموعه انتقاد کرده بود، از این پخش نشدن به‌عنوان فرصت یاد کرده است تا بتواند سریال را با کیفیت بهتری به مخاطبان ارائه دهد.

حمیدنژاد عنوان کرد: «پیش از این، از به اتمام نرسیدن مراحل فنی سریال اظهار نارضایتی کردم؛ چراکه به اعتقاد من در نظر گرفتن هرچه بهتر مسائل فنی، به ارتقای کیفت اثر کمک بهتری می‌کرد.»

او ادامه داد: به دلیل شرایط پخش شبکه سه، «بانوی عمارت» روی آنتن نرفت و فرصت خوبی برای آماده شدن تیتراژ سریال بود و در ادامه‌ی پخش این مجموعه، مخاطبان می‌توانند آن را با تیتراژ کامل‌تری ببینند.

او در پایان گفت: «متاسفم که قسمت‌های ابتدایی پخش سریال مطابق شأن مخاطب نبود و امیدوارم این مجموعه رضایت مخاطبانش را جلب کند.»

سریال «بانوی عمارت» از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

کد مطلب: 65000| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۰:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.