دکتر کاردگر در مراسم تجلیل از بسیجیان برتر مطرح کرد:

رشد ۷۵درصدی بیمه دانا در ۲ماه گذشته

بانک و بیمه - فرازنیوز :نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا از رشد ۷۵ درصدی فروش در دو ماهه اول فصل پاییز خبر داد.
کد مطلب: 65006| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۹:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
رشد ۷۵درصدی بیمه دانا در ۲ماه گذشته

به گزارش "فرازنیوز" دکتر ابراهیم کاردگر در مراسم تجلیل از بسیجیان برتر شرکت که در محل نمازخانه ساختمان مرکزی برگزار شد، طی سخنانی به ضرورت روحیه کار بسیجی اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه با سعی و تلاش همه کارکنان شرکت در طول دو ماه مهر و آبان سال جاری موفق به رشد 75 درصدی در فروش شدیم که این موفقیت حاکی از تعامل، همفکری و روحیه بسیجی همکاران دارد.

 

در این مراسم که اعضای هیات مدیره، مدیران ستادی، فرمانده پایگاه بسیج و سایر کارکنان شرکت حضور داشتند، دکتر کاردگر با ارائه گزارشی از عملکرد دو ماه اخیر گفت: همکاران ما در نهادهای مالی زحمات زیادی متحمل شده اند، به موفقیت‌هایی هم رسیده ایم، اما با توجه به نگاه جامعه جهانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، صنعت بیمه، نظام بانکی و بورس باید عملکرد خود را وارسی کنند تا ضمن کسب موفقیت، نتایج مطلوب‌تری داشته باشند. بدون شک، عملکرد مطلوب نهادهای مالی هم می‌تواند در ارتقای سطح رفاه اجتماعی مردم موثر باشد و هم در تقویت وجهه بین المللی کشور اثرات سودمندی به همراه داشته باشد.
 
وی، سه ضلع نظام مالی کشور "بیمه، بانک و بورس" را از مهمترین ارکان خودکفایی و استقلال کشور دانست و خاطرنشان کرد: داشتن روحیه بسیجی از مهمترین عوامل موفقیت است که از همکاران بیمه دانا انتظار دارم بسیجی وار بیش از پیش به امور شرکت رسیدگی کنند، کما اینکه عملکرد آنها گویای این امر هست.
 
دکتر کاردگر در ادامه تصریح کرد: طبق آمار استخراج شده در شش ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 14 درصد و در هشت ماهه گذشته نیز در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۶ در حوزه فروش حدود 24 درصد رشد داشته‌ایم.
 
مدیر عامل بیمه دانا افزود: این آمار نشان می‌دهد بیمه دانا که رشد مطلوبی در حوزه فروش دو ماهه به ثبت رسانده، با تقویت شاخص‌های عملکردی خود به سمت تحقق اهداف از پیش تعیین شده حرکت می‌کند و امیدواریم تا پایان سال جاری با همت و تلاش مضاعف و روحیه بسیجی همکاران به رشد و پیشرفت مورد نظر دست پیدا کنیم.
 
گفتنی است: در پایان مراسم به بسیجیان برتر شرکت به رسم یادبود هدایایی اعطا شد.

 

کد مطلب: 65006| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۹:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.