سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، پیشگام در ارائه خدمات به معلولان

راد: معلولان به راحتی از میادین و بازارهای میوه و تره بار خرید کنند

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز :مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ایجاد بسترهای لازم برای حضور فعال معلولان در سطح شهر گفت: بر این اساس، این قشر از جامعه باید بتوانند به راحتی در میادین و بازارهای میوه و تره بار حضور پیدا کرده و از این مراکز خرید کنند.
کد مطلب: 65007| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
راد: معلولان به راحتی از میادین و بازارهای میوه و تره بار خرید کنند
به گزارش "فرازنیوز"  سید سعید راد با اشاره به اجرای طرح‌هایی نظیر «همیار مشتری» و «ویلچر رایگان» و نیز ایجاد رمپ‌های مخصوص برای عبور و مرور معلولان در میادین و بازارهای میوه و تره بار افزود: سازمان مدیریت میادین در ایجاد بسترهای لازم برای حضور معلولان در میادین و بازارها همواره پیشگام بوده و تلاش می‌کنیم این روند با شتاب‌ بیشتری نسبت به گذشته ادامه یابد.
 
وی به 241 میدان و بازار میوه و تره بار در 241 نقطه تهران اشاره کرد و گفت: هدف این است که معلولان در کم‌ترین زمان ممکن و با طی کوتاه‌ترین مسافت، شخصاً بتوانند خریدهای روزانه خود را انجام داده و مایحتاج روزانه خویش را تهیه کنند.  
 
راد با اشاره به مبلمان میادین و بازارهای میوه و تره بار اظهار کرد: فضای میادین و بازارها تا جای ممکن به گونه‌ای طراحی شده است که معلولان، علاوه بر انجام خرید بتوانند برای مدتی در این اماکن استراحت کنند.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران طراحی فضای فروشگاهی بازارهای جدید را اقدامی در راستای مناسب سازی فضا برای حضور معلولان دانست و تصریح کرد: بازارهای فروشگاهی با کنترل گرما و سرما، برف و باران و دیگر عوامل جوی و محیطی، بستر مناسبی را برای حضور راحت معلولان در این محل‌ها فراهم می‌کنند.
کد مطلب: 65007| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.