قیمت دلار امروز چقدر کاهش یافت؟

اقتصاد ایران - فرازنیوز: آخرین روز هفته قیمت ارز در بازار ایران همچنان ماهش یافت ‌ هر دلار بار دیگر به کانال ۱۰ هزار تومان برگشت.
کد مطلب: 65269| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۷:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
قیمت دلار امروز چقدر کاهش یافت؟

به گزارش فرازنیوز، هر دلار آمریکا امروز در بازار تهران با نرخ‌های ۱۰۷۰۰ تومان تا ۱۰۸۰۰ تومان خرید و فروش شد.این در حالی است که دیروز دلار  پیشروی در بازار را کلید زد و حتی به نزدیکی ۱۲هزار تومان رسید اما از میانه روز با ورود بانک مرکزی به بازار ، قیمت ها روند کاهشی را تجربه کردند.

هر مثقال طلای ۱۸ عیار امروز یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۲۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، دیروز ‌طلای ۱۸ عیار گرمی ۳۳۹ هزار تومان فروخته شد.

امروز سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۳ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان‌ نرخ‌گذاری شد اما ‌دیروز با قیمت ۳ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان فروخته شد.

همچنین امروز نیم‌سکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون تومان و سکه گرمی ۶۴۵ هزار تومان فروخته شد؛ دیروز نیم سکه یک میلیون و ۸۲۷ هزار تومان و ربع سکه یک‌میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۴۵ هزار قیمت‌گذاری شده بود.

قیمت جهانی طلا نیز در بازار جهانی با کاهش مواجه شد . هر اونس امروز ۱۲۷۱ دلار و ۴۰ سنت قیمت‌گذاری شد در حالی که دیروز ۱۲۷۵ دلار و ۴۵ سنت بود.

کد مطلب: 65269| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۷:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 26, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.