میزبان از شکست در دیدار افتتاحیه گریخت

جهان - فرازنیوز: نخستین دیدار از هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا با توقف میزبان همراه شد.
کد مطلب: 65431| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۲۲:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
میزبان از شکست در دیدار افتتاحیه گریخت

به گزارش فرازنیوز، دیدار افتتاحیه هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا ساعت ۲۰ امشب به وقت محلی بین تیم های ملی امارات و بحرین در ورزشگاه زاید اسپورت سیتی برگزار شد که با تساوی یک به یک خاتمه یافت. محمد الرومهانی (۷۸) برای بحرین و احمد خلیل (۸۷- پنالتی) برای امارات گلزنی کردند.

در این دیدار که حدود ۲۵ هزار هوادار اماراتی از نزدیک نطاره گر آن بودند شاگردان آلبرتو زاکرونی در تیم ملی امارات بر خلاف انتظار بازی تهاجمی از خود نشان ندادند.

میزبان جام ملت ها حملات منظمی روی دروازه بحرین نداشت تا قرمزپوشان بحرینی به راحتی بتوانند با اتمسفر ورزشگاه کنار بیایند و بازی منطفی خود را نشان دهند. نیمه نخست این دیدار بدون اینکه موقعیت خطرناکی روی دروازه هردوتیم ایجاد شود به پایان رسید.

اماراتی ها که پیش از شروع این بازی ها اردوهای تدارکاتی مناسبی داشتند در نیمه دوم با تعویض های زاکرونی در همان دقایق ابتدایی، بازی تهاجمی را از خود به نمایش گذاشتند اما موقعیت های آنها باز هم به گل تبدیل نشد تا بحرینی ها روی هوش بالای هافبک های خود در دقیقه ۷۸ با ارائه یک بازی ترکیبی به گل برسند.

پس از این گل میزبان حالت کاملا هجومی به خود گرفت تا در نهایت توانست در دقیقه ۸۷ از روی نقطه پنالتی توسط احمد خلیل به گل تساوی برسد.

کد مطلب: 65431| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۲۲:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.