استقلال در آستانه بحران؟

ایران - فرازنیوز: در حالی که تمرینات بسیاری از تیم‌ها برای نیم‌فصل دوم آغاز شده است، اما وضعیت شروع تمرینات استقلال هنوز مشخص نشده است.
کد مطلب: 65437| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۵:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
استقلال در آستانه بحران؟

به گزارش فرازنیوز، در حالی که طبق اعلام سایت باشگاه استقلال قرار بود تمرینات این تیم از روز گذشته، ۱۵ دی برای نیم‌فصل دوم آغاز شود، اما این اتفاق نیافتاد و به نظر می‌رسد مشکلات مالی باعث شده تا بازیکنان استقلال شرکت در تمرین این تیم را تحریم کنند. البته این به تعویق افتادن تمرین در حالی رخ داد که دیر رسیدن شفر را بهانه کردند، اما زمان دقیق برای شروع دوباره تمرینات از سوی باشگاه استقلال رسانه‌ای نشده است.
 

استقلال در آستانه بحران؟


همچنین بازیکنان استقلال که قرار بود روز جمعه در تست پزشکی باشگاه برای نیم‌فصل دوم حضور پیدا کنند، اما بسیاری از آن‌ها در این تست شرکت نکردند. به نظر می‌رسد بحران مالی در استقلال جدی‌تر شده و بسیاری از بازیکنان این تیم بخش زیادی از قراردادهای‌شان را دریافت نکرده‌اند. این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که استقلالی‌ها قرار بود بنا به گفته‌های روز گذشته فتحی، امروز (یکشنبه) برای برگزاری اردوی خارجی به قطر سفر کنند، اما هنوز خبری از زمان این سفر اعلام نشده و به نظر می‌رسد زمان آغاز این اردو برای یکی دو روز اخیر به تعویق بیافتد مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد و آبی‌ها همین امروز عازم سفر شوند.

البته امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال به شدت به دنبال منابع مالی برای پرداخت معوقه‌های بازیکنان و برگزاری اردوی دو هفته‌ای این تیم در قطر است. با این حال ناراحتی بازیکنان استقلال از بدقولی مدیران این تیم جدی به نظر می‌رسد و هنوز هم باشگاه استقلال به دلیل مشخص نبودن حضور بازیکنان در تمرینات این تیم، زمان شروع مجدد تمرینات را به صورت رسمی اعلام نکرده است.

کد مطلب: 65437| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۵:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.