تقدیر دکتر کاردگر از مولفان و پژوهشگران بیمه دانا

بانک و بیمه - فرازنیوز :شرکت بیمه دانا به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، از همکاران مولف و پژوهشگر خود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی کرد.
کد مطلب: 65444| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۹:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر دکتر کاردگر از مولفان و پژوهشگران بیمه دانا
به گزارش "فرازنیوز"  هدف از این اقدام انگیزشی، تقدیر و تشکر از همکاران مولف و پژوهشگری است که با اندیشه پویا و تلاش تحسین برانگیز خود در جهت توسعه فرهنگ بیمه گام برداشته‌اند.
 
دکتر کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا ضمن تقدیر از پژوهشگران این شرکت با اشاره به نقش و تاثیر مطالعات پژوهشی در رشد و بالندگی سازمانی گفت: امروزه دانایی درکنار سرمایه از عوامل اصلی تولید محسوب می شود. ویژگی اقتصاد دانائی برخلاف اقتصاد‌های مبتنی بر نهاده‌های سنتی کار و سرمایه در این است که هر اندازه دانایی در فعالیت‌ها اضافه شود، تولید به ‌میزان بیشتری افزایش پیدا می‌‌کند.
 
وی با تاکید بر اینکه کسب دانش و مهارت پژوهشی، می‌تواند در توسعه تکنولوژیکی در همه سطوح ملی، بخشی و بنگاهی به پیشرفت جامعه یاری رساند. افزود: توسعه هماهنگ تکنولوژی، ماشین‌افزار، سازمان‌افزار و اطلاعات‌افزار را پژوهش به تحرک وا می‌دارد و پیشرفت اقتصادی و تکنولوژیکی به‌بار می‌آورد.
 
مدیرعامل بیمه دانا در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه دانایی از پژوهش و پژوهشگری ایجاد می شود، از تلاش و مساعی همکاران پژوهشگر بیمه دانا قدردانی و ابراز امیدواری کرد در سایه افزایش تلاش‌ها و تعامل سازمانی، جایگاه بیمه دانا بیش از هر زمانی ارتقاء یافته و نقش سازنده‌ای در رشد و توسعه فعالیت‌های بیمه‌ای ایفا کند.
 
گفتنی‌است:دکترکاردگر‌‌ازحمیدعلیجانی-بهروزمیرزایی-حوریااصل‌فلاح-سعیدکاظمی-علی‌اصغربختیاری-علی‌آذری-بهزادمحرابیان-مسعودجهانگیری‌زاده-محسن‌توکل-محمدتقی‌ضیایی‌فرد-جوادرمضانی-ابراهیم‌قوامی‌پور-حمیدرضامحمدی اوجان-فرزانه‌محمدحسین-محسن میری-علی پارسامنش و علی‌رسا به پاس تلاش‌های درخور توجه تجلیل کرد.
کد مطلب: 65444| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۹:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.