تکذیب شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف

سیاست خارجی - فرازنیوز: دبیر شورای اطلاع رسانی دولت و رییس دفتر رییس جمهور شاعیات پیرامون خروج ایران از برجام و استعفای ظریف را رد کردند.
کد مطلب: 65471| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۰:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
تکذیب شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف

به گزارش فرازنیوز، پیشتر علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نیز با انتشار توئیتی به شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف واکنش نشان داد.

او در این توئیت خود نوشت: جریانی مشکوک در یک طراحی پیچیده، دو روز است برشایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف، آن هم در خلال سفر پر ثمر او به هند می دمد.

معزی تصریح کرد: همراهی با این نوع اخبار دقیقا بازی در زمین دونالد ترامپ است که هدف اولش از تحریم ها، نه فقط معاش و اقتصاد کشور بلکه به چالش کشیدن امید به آینده و آرامش مردم است.

همچنین محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در توئیتی شایعه خروج از برجام و استعفای ظریف را تکذیب کرد.

 

تکذیب شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف

در خبر دیگری کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: اخبار و مواضع این شورا و دبیرخانه آن فقط از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می شود.

خسروی با اشاره به اقدام خلاف قانون برخی کانال های خبری مشکوک و انتشار اخباری جهت دار به نقل از مقام مطلع در شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: هرگونه اطلاع رسانی خارج از مسیر ذکر شده ضمن آنکه مورد تایید نیست، اقدامی خلاف قانون محسوب می شود.

وی افزود: شناسایی و برخورد قانونی با شبه رسانه های متخلف که مبادرت به اقداماتی از این دست می نمایند، توسط مراجع ذیربط در دست انجام است.

کد مطلب: 65471| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۰:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.