تندیس نقره‌ای نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی به بانک کارآفرین رسید

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک کارآفرین با کسب رتبه برتر در میان بانک‌های کشور، تندیس نقره‌ای نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی را در چهارمین کنگره سالانه انجمن حسابرسان داخلی ایران حسابرسی داخلی دریافت کرد.
کد مطلب: 65497| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۳:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
تندیس نقره‌ای نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی به بانک کارآفرین رسید

به گزارش فرازنیوز، بانک کارآفرین به دلیل عملکرد مطلوب در استمرار ارتقای حسابرسی داخلی موفق به کسب این مقام شد. همچنین این بانک موفق شد در میان تمامی شرکتها و موسسات شرکتکننده در نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی، رتبه چهارم را به خود اختصاص دهد.

سعید ترک‌زاده دبیر کل انجمن طی سخنانی با اشاره به جایگاه حسابرس داخلی در ارزش‌آفرینی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادها تصریح کرد: به‌منظور فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه برای رقابت حرفه‌ای تصمیم گرفته شد تا با بررسی شاخصهای تعیین شده توسط این انجمن، عملکرد حسابرسان داخلی به‌عنوان تنها مرجع حرفه‌ای حسابرسی در کشور بررسی شده و جایزه ملی این انجمن به برترین‌های این صنف در شرکت‌ها و مؤسسات مختلف کشور اختصاص یابد.
 

 بر اساس این گزارش ترک‌زاده دبیر کل انجمن حسابرسان داخلی ایران با تقدیر از اعظم سعیدی مدیر حسابرسی داخلی و همکاران وی در بانک کارآفرین تصریح کرد: خانم سعیدی از خوش‌نام‌ترین مدیران پیشکسوت حسابرسی کشور است که همواره عملکرد و کارنامه مطلوبی داشته است.

کد مطلب: 65497| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۳:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.