در نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور اعلام شد:

معرفی پنج شعبه برتر بانک توسعه صادرات

بانک و بیمه - فرازنیوز :در نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور، از پنج شعبه بانک توسعه صادرات ایران تقدیر به عمل آمد.
کد مطلب: 65731| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۰:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
معرفی پنج شعبه برتر بانک توسعه صادرات
به گزارش "فرازنیوز" فرایند انتخاب شعب برتر توسط مدیریت امور شعب و بازاریابی این بانک، بر مبنای شاخص های در نظر گرفته شده در این حوزه انجام پذیرفته است.
 
این شاخص ها شامل کیفیت و ترکیب سرمایه های انسانی،خدمات بانکی، موقعیت مکانی و شرایط محیطی بازار، خدمات الکترونیک، منابع و مصارف، بهره وری شعب بوده که نتیجه آن برای انتخاب شعب برتر به موسسه آموزش عالی بانکداری منتقل شده است.
موسسه آموزش عالی بانکداری بر اساس شاخص های یاد شده، پنج شعبه از بانک توسعه صادرات را لایق تقدیر دانست.
 
در این مراسم از آقایان سعید نیکنام رئیس شعبه مرکزی، سعید رضایی رئیس شعبه اراک، ابوالفضل حقدوست رئیس شعبه تجریش، ابوالفضل سلمان یزدلی رئیس شعبه کاشان و عباس زاهدی رئیس شعبه سمنان از سوی ریاست موسسه آموزش عالی بانکداری و رئیس امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران مفتخر به دریافت تقدیرنامه شدند.
 
یادآور می شود "گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور" هم راستا با اهداف آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی بانکداری، برای نهمین سال متوالی برگزار شده است.
 
به گفته فرشاد حیدری، تقویت مهارت ها و افزایش توان علمی و حرفه ای مورد نیاز روسای شعب، بحث و تبادل نظر بین آنها و ایجاد بستر مناسب برای انتقال تجربیات موفقیت آمیز آنان و نیز تجلیل از زحمات و تلاش های شعب شبکه بانکی از عمده اهدافی است که بانک مرکزی و موسسه عالی بانکداری از برگزاری این گردهمایی دنبال می کنند.
کد مطلب: 65731| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۰:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 26, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.