منتخبان دومین دوره «جشنواره عکس خوشه» معرفی شدند

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز :دومین دوره «جشنواره عکس خوشه» که با هدف توجه به اهمیّت ماده‌ی غذایی نان در تغذیه انسان بازگو شود و و در راستای اصلاح الگوی مصرف و کاستن از اسراف نعمت‌های الهی، با معرفی برگزیدگان معرفی عکاسان منتخب و رونمایی از 100 آثار برتر هنری عکاسان زنجیره گندم آرد ونان به کار خود پایان داد.
کد مطلب: 65923| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۸:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
منتخبان دومین دوره «جشنواره عکس خوشه» معرفی شدند

به گزارش "فرازنیوز" جشنواره عکس خوشه با شعار از مزرعه تا سفره، که در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی با رونمایی از پوستر جشنواره در روز بیست و چهارم تیرماه آغاز شده بود با معرفی برگزیدگان آثار هنری عکاسان زنجیره‌ی گندم آرد و نان درباغ موزه قصر تهران ،  به کار خود پایان داد.

 

بر اساس این گزارش، از مجموع عکس‌های ارسالی به دبیرخانه "جشنواره خوشه" پس از ارزیابی، 100 عکس به بخش نهایی راه پیدا کردند و پس از کارشناسی داورانِ جشنواره، 6 عکس در بخش حرفه‌ای و 3 عکس در بخش موبایلی حائز شاخص‌های عکس برتر شدند که از پدید آوردگان این آثار تقدیر و جوایز آنان اهدا  شد. 

 

شایان ذکر است؛ اختتامیه جشنواره عکس خوشه با همکاری شرمت بازرگانی دولتی ایران و سازمان فرهنگی - هنری شهردا ی تهران و موسسه فرهنگی - هنری هنر نمای آبان برگزار شد. 

 

همچنین نمایشگاه 100 عکس منتخب نیز از روز 18 اسفند به مدت یک هفته در محل گالری ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر تهران به نمایش گذاشته می‌شود و عموم مردم می‌توانند از آن بازدید کنند.

کد مطلب: 65923| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۸:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.