شعبه بیرجند بانک توسعه صادرات پیشگام در پرداخت تسهیلات برای تولید و افزایش اشتغال منطقه

بانک و بیمه - فرازنیوز :رییس بانک توسعه صادرات شعبه بیرجند گفت: به رغم محرومیت های موجود دراستان این شعبه توانسته است با جذب صنایع عمده استان ، 100% تسهیلات خود را در جهت تولید ، حفظ و افزایش اشتغال و حمایت از صادرات غیرنفتی استان به تولیدکنندگان پرداخت نماید .
کد مطلب: 65940| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۶:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
شعبه بیرجند بانک توسعه صادرات پیشگام در پرداخت تسهیلات برای تولید و افزایش اشتغال منطقه
به گزارش "فرازنیوز"  حسن رستگار مقدم با اعلام این خبر افزود: شعبه بیرجند از زمان تاسیس (1390) تاکنون بالغ بر مبلغ1500 میلیارد ریال تسهیلات ریالی و بیش از 5600 میلیون یورو تسهیلات ارزی پرداخت نموده که 80% آن در جهت تامین مالی واحدهای تولیدی، صادراتی و به منظور صدور محصولات معدنی ، غذایی و صنعتی استان بوده است .
 
رستگار مقدم درخصوص یکی از مهمترین پروژه های تامین مالی شده توسط این شعبه گفت: از محل منابع تلفیقی بانک و سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری 10 میلیارد ریال برای تاسیس یک هتل در این شهر تسهیلات پرداخت شده است.
 
همچنین شعبه بیرجند برای طرح دیگری در زمینه گردشگری مبلغ 20 میلیارد ریال مشارکت داشته که به بهره برداری نیز رسیده است.
 
چندی پیش استاندار خراسان جنوبی از رییس شعبه بیرجند بانک توسعه صادرات ایران به خاطر تلاشها و اقدامات ارزنده شعبه به جهت اعطای تسهیلات به منظور اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری است، تقدیر کرد.
 
افغانستان، عراق، پاکستان، ترکمنستان و ارمنستان، پنج مقصد کالاهای صادراتی استان خراسان جنوبی هستند.پیش از این سیدرضا علوی این سمت را برعهده داشت.
 
روابط عمومی بانک توسعه صادرات، ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه آقای علوی در طول دوران خدمتش، برای آقای ثریانژاد در این سمت جدید آرزوی موفقیت می کند.
کد مطلب: 65940| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۶:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.