پژمان بازغی از "کودک شو" قهر کرد؟

فرهنگ و هنر - فرازنیوز: پژمان بازغی که حدود سه سال است اجرای برنامه‌ای در شبکه نسیم با عنوان کودک شو را عهده‌دار شده است چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه با انتشار پستی در فضای مجازی، به صورت غیرمنتظره از برنامه «کودک شو» خداحافظی کرد.
کد مطلب: 65955| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۲:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
پژمان بازغی از

به گزارش فرازنیوز، رضا نصیری، تهیه‌کننده کودک شو گفت‌وگویی انجام داده که او تاکید کرده است اجازه نمی‌دهند بازغی برنامه را ترک کند.

تهیه‌کننده برنامه «کودک شو» بیان کرد: ما و شبکه از پژمان بازغی تقدیر می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم که او از برنامه خداحافظی کند. همچنین از او دلجویی و تقاضا کردیم که تجدید نظر کند.

پژمان بازغی که حدود سه سال است اجرای برنامه‌ای در شبکه نسیم با عنوان کودک شو را عهده‌دار شده است چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه با انتشار پستی در فضای مجازی، به صورت غیرمنتظره از برنامه «کودک شو» خداحافظی کرد.

به نظر می‌رسد این خداحافظی با هدف انتقاد از جشنواره جام جم اتفاق افتاده باشد.

شامگاه گذشته جشنواره تلویزیونی جام‌جم برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف معرفی کرد که در جریان آن نامی از مجری کودک شو برده نشد. هرچند این برنامه توانست عنوان بهترین مسابقه تلویزیونی را از آن خود کند.

نصیری یادآور شد: پژمان بازغی سه سال فعالیت مستمر در برنامه کودک شو داشته و بدون حاشیه کار خود را انجام داده است؛ بنابراین انتظار داشت که از او در جشنواره جام جم تقدیر شود.

او در تأیید این انتظار از سوی پژمان بازغی، گفت: فضای حاکم بر جشنواره را دیدید؛ ایشان جزو کسانی بود که واقعاً استحقاق داشت جایزه بگیرد.

تهیه‌کننده «کودک شو» با بیان اینکه برنامه کودک شو سه تندیس گرفته، اما این جوایز آنچنان که باید دیده نشده است، اظهار کرد: پژمان بازغی ناراحت بود که دیده نشده و ناراحتی او به حق است، اما من به او گفتم جایزه خود را هر روز از مردم می‌گیری و این بالاترین جایزه است.

نصیری در پایان اعلام کرد: برنامه «کودک شو» در ایام نوروز به صورت ویژه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

کد مطلب: 65955| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۲:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸  ,   March 22, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.