تصاویر در پل‌ دختر چه خبر است؟

ایران - فرازنیوز: وضعیت پل‌دختر همچنان بحرانی است. حتی به نظر می‌رسد با توجه به اعتراضات مردم و گلایه از مشکلات امدادرسانی به این شهرستان، شاهد تنش‌های بیشتری باشیم. هرچند بر اساس آخرین آمار اورژانس بیش‌ترین کشته در سیل اخیر مربوط به استان فارس بوده است اما در حال حاضر پل‌دختر و معمولان لرستان بحرانی‌ترین وضعیت را دارند.
کد مطلب: 65978| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۶ ۱۵:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
تصاویر در پل‌ دختر چه خبر است؟

به گزارش فرازنیوز، از شب گذشته فرماندار پلدختر و بخشدار معمولان به روند امدادرسانی به این شهرستان اعتراض کرده‌اند. امروز هم خبر عزل فرماندار پل‌دختر از قول خبرگزاری فارس منتشر شد که توسط بهرام رشیدی، مدير روابط عمومى استاندارى لرستان تکذیب شد.

طبق شنیده ها اعتراضات مردم از شرایط رسیدگی به وضعیت سیل زدگان و ارائه کمک‌های ضروری شهرستان پلدختر است. آنطور که ایلنا گزارش کرده، اعتراض مردم بسیار تند بوده و آنها مسئولان استان را مسبب شرایط بوجود آمده می دانند.

گفتنی‌است سیل اخیر در استان لرستان‌ضمن خسارت‌های اساسی به زیرساخت‌های استان تاکنون حدود ۲۰ کشته و ۲۰ هزار نفر آواره به دنبال داشته و بسیاری خانه و زندگی شان را به طور کامل از دست داده اند.

خبرگزاری ها تصاویر زیادی را از وضعیت پل‌دختر بعد از سیل منتشر کرده اند. در ادامه گزیده‌ای از تصاویری که خسارت سیل به پل‌دختر  را نشان می‌دهد،می‌بینید.

 

 

کد مطلب: 65978| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۶ ۱۵:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 26, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.