اولویت برنامه های منطقه 13 در سال 98 ، در زمینه فرهنگی و اجتماعی است

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز :شهردار منطقه 13 در جلسه ای ، یکی از اولویت منطقه 13 را در سال 98 در زمینه فرهنگی و اجتماعی اعلام کرد .
کد مطلب: 65997| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۹ ۱۳:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
اولویت برنامه های منطقه 13 در سال 98 ، در زمینه فرهنگی و اجتماعی است
به گزارش "فرازنیوز"  مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه در جلسه ای که به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های سال 98 برگزار شده بود ضمن ابلاغ تدابیر دکتر حناچی، شهردار تهران،  در زمینه فرهنگی و اجتماعی گفت : با توجه به اینکه کارهای زیرساختی و اصولی در حیطه امور شهری در سال گذشته انجام شد، امسال اولویت فعالیت ها و برنامه های ما در زمینه فرهنگی و اجتماعی و با رویکرد امید بخشی به شهروندان است .
 
شهردار منطقه ضمن تاکید بر فعالیت و اهتمام بیشتر حوزه ها در سال جاری برای خدمت به شهروندان افزود: با برنامه ریزی و هماهنگی لازم، زمینه مناسب برای توسعه گردشگری در بوستان جنگلی سرخه حصار، افزایش نشاط اجتماعی در قالب اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی، ترویج فرهنگ ورزش همگانی، توجه بیشتر به  آموزش شهروندی در جهت کاهش تفکیک زباله و معضلات زیست محیطی، مدیریت بهمینه سرای محلات و شفاف سازی مالی فعالیت های سرای محلات در حوزه مدیریت محلات فراهم شود.
 
وی ادامه داد : برنامه های سال جاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی  به صورت سه ماهه، چهار ماهه و 12 ماهه ارائه و توسط حوزه های نظارتی بررسی و اجرا شود.
کد مطلب: 65997| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۹ ۱۳:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 26, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.