عرضه خدمات متنوع بانک صادرات ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

بانک و بیمه - فرازنیوز :بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و رسالت فرهنگی خود امسال به عنوان تنها حامی بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در این نمایشگاه حاضر شده است تا با پشتیبانی همه‌جانبه امور بانکی و مالی مربوط به نمایشگاه و ارائه خدمات مختلف به مراجعه‌کنندگان و غرفه‌داران، نشان دهد که ارزش خاصی برای حمایت و ترویج فرهنگ قرآنی و توسعه اقلام مذهبی در سبد خانواده‌ها، قائل است و برای گسترش این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
کد مطلب: 66139| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۵:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
عرضه خدمات متنوع بانک صادرات ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
به گزارش "فرازنیوز"  با توجه به تعطیلی شعب بانکی در ساعات برگزاری نمایشگاه، این بانک اما همه خدمات مربوط به مشتریان را توسط غرفه‌ای که در شبستان مصلی امام خمینی (ره) دایر کرده است، تا پایان ساعات کار نمایشگاه به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کند.
 
 ارائه بن‌کارت‌های خرید به بازدیدکنندگان، افتتاح حساب، صدور آنی کارت، تحویل دستگاه کارت‌خوان، فعال‌سازی انواع نرم‌افزارها شامل همراه بانک و نرم‌افزار صاپ، انواع خدمات مربوط به کارت، خدمات دریافت و پرداخت و سایر امور بانکی در غرفه بانک صادرات ایران در نمایشگاه بین‌المللی قران کریم به مشتریان و مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.
 
  برای سهولت بیشتر در انجام امور بانکی مراجعه‌کنندگان، توسط بانک صادرات ایران تعداد ۱۲ دستگاه خودپرداز در نمایشگاه تعبیه شده است. هرچند که طبق اعلام این بانک در صورت نیاز به تعداد آن افزوده می‌شود. ضمن اینکه در غرفه هم مشاوره‌های تخصصی پولی و بانکی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.
 
  بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که از روز گذشته ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در محل مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شده است به مدت ۱۴ روز تا چهارم خرداد همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.
کد مطلب: 66139| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۵:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.