دادستان بجنورد:

فضای حاکم بر تامین اجتماعی،فضای خدمت است

کار و تعاون - فرازنیوز :دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی فضای حاکم بر تامین اجتماعی را فضای ایثار و از خودگذشتگی و خدمت دانست و گفت: تامین اجتماعی با حمایت از زندگی خانواده ها در جامعه کمک بزرگی به برقراری نظم و امنیت اجتماعی در کشور می کند.
کد مطلب: 66151| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۷:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
فضای حاکم بر تامین اجتماعی،فضای خدمت است
به گزارش "فرازنیوز"  مسلم محمد یاران در دیدار با مدیر کل و کارکنان اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی اظهارکرد: یاران افزود: اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی به برکت وجود نیروهای سالم و تلاش گر از سالم ترین دستگاه ها است.
 
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد با بیان این که سازمان تامین اجتماعی گردش مالی بسیار عظیم و گسترده ای دارد، اظهار داشت: ازاین نظر بسیار حساس است و  تقاضا دارم شما کارکنان تامین اجتماعی بر این عهد استوار باشید که مثل همیشه بی حاشیه و سالم کار کنید.
 
یاران مخاطبین تامین اجتماعی را از آسیب پذیر ترین اقشار جامعه دانست و افزود: نتیجه تلاش های  شما  یک زندگی شرافتمندانه را برای این خانواده های شریف و عزیز به همراه می آورد.
 
وی فقر را زمینه ساز بروز بسیاری از تخلفات دانست و گفت: تامین اجتماعی با حمایت از  زندگی خانواده ها در جامعه کمک بزرگی به برقراری نظم و امنیت اجتماعی در کشور  می کند.
 
دادستان بجنورد با اشاره به آرای صادره حوزه ماده ١٤٨ قانون کار،آراء دیوان عدالت اداری و برخی موارد دیگر ، گفت: دستگاه قضا و دادستانی آمادگی کامل جهت همکاری و همراهی با سازمان تامین اجتماعی را دارد.
 
یاران در ادامه گفت: حرکت سازمان تامین اجتماعی در مسیر خدمت رسانی به بندگان است و رویکرد آن توجه به مسائل قشر شریف کارگر است.
 
در ادامه محمد علی عباس زاده وحید مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گزارش کاملی از وضعیت سازمان تامین اجتماعی در استان خراسان شمالی ارائه کرد.
کد مطلب: 66151| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۷:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.